Majówka 2017

27 maja 2017 wycieczka KSPON SILOE do Zamościa

Wycieczka zaczęła się przy Hali MOSIR, skąd ruszyliśmy do Zamościa. Był ciepły wiosenny dzień. Po przyjeździe do Zamościa odbyła się Msza święta w kościele pw. św. Brata Alberta. Ksiądz pięknie opowiadał o cierpieniu, ofiarności. Bardzo wzruszyły mnie jego słowa. Po mszy św. ksiądz został obdarowany tomikiem wierszy autorstwa Joanny Pąk.

Następnie pojechaliśmy do Ogrodu Zoologicznego na obiad. Pomoc wolontariuszy przy posiłku była nieoceniona. Po pysznym posiłku przyszedł czas na spacer po ZOO i podziwianie wspaniałych okazów. Mi najbardziej podobał się tygrys, który leżał leniwie. Małpy również zrobiły na mnie wrażenie.

Po spacerze w ZOO pojechaliśmy na Starówkę. Po drodze na Stare Miasto spotkaliśmy pochód husarii. Na pięknych koniach jechali panowie w pięknych strojach. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Zamojska starówka jest przepiękna. Zabytkowe kamienice mają wspaniały klimat. Poszliśmy do ogródka piwnego na lody. Ja zamiast lodów wypiłam orzeźwiającego drinka.

Następnie ruszyliśmy do autobusu i pojechaliśmy po grupę, która została dłużej zwiedzać ZOO. Załadowaliśmy się do busów i jechaliśmy w stronę Lublina. W Lublinie byliśmy w godzinach wieczornych.

Moim zdaniem był to udany wyjazd.

AGNIESZKA PATATYN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *