Sokółka 2015r.

„W bardzo rodzinnej atmosferze przebiegła pielgrzymka „SILOE” do Sokółki”- mówią jednogłośnie wszyscy uczestnicy. Była to pielgrzymka trzydniowa(25-27.09.2015r.) i uczestniczyło w niej łącznie 18 osób.

Wyjazd autokarem z Lublina nastąpił w piątek o godz. 9:00. Jeszcze tego samego dnia podróżni zwiedzali Katedrę w Białymstoku oraz Górę Trzech Krzyży, spacerowali Parkiem Branickich oraz uczestniczyli w mszy świętej ślubnej.

Niezwykłym okazało się to, że w Białymstoku jest symboliczna sadzawka Siloe(o czym wcześniej nie wiedzieliśmy), więc nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia u źródła. Ok. godz 19:00 wszyscy dojechali do Sokółki, gdzie zjedli obiado-kolację oraz rozgościli się w hotelu „Sigma”.

W sobotę, po śniadaniu o godz. 8:00 uczestnicy pielgrzymki wyjechali do Sanktuarium w Różanymstoku. Po powrocie do Sokółki, obiedzie o godz. 14:00 wszyscy zwiedzali kolegiatę św. Antoniego oraz uczestniczyli w mszy św. o godz 18:00 pod przewodnictwem ks. biskupa Henryka Ciereszko.

Wieczorem przy rodzinnym stole, zmęczeni choć zadowoleni pielgrzymi zjedli kolację przy rodzinnym stole. 27 września(ostatniego dnia wyjazdu), po śniadaniu i wyjeździe z Sokółki o godz.10:00, uczestnicy zwiedzili Monaster w Supraślu.

O godz. 17:00 wszyscy cali i zdrowi wrócili do Lublina. Warto podkreślić, że śpiew godzinek w piątek prowadziła Magłosia H., w sobotę Grzegorz G., natomiast w niedzielę Mateusz P.

// autor: Paweł N.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *